کسب بیتکوین رایگان: این سایت یک سایت فان و بازی است یعنی هم بازی میکنید و هم بیتکوین جمع میکنید ، کسب بیتکوین رایگان در این سایت به این صورت است که شما در این سایت به ازای زمانی که بازی می کنید و یا در سایت لاگین هستید بیتکوین و ساتوشی رایگان دریافت خواهید کرد و حتی اگر هم یک مدت به سایت  سر نزنید باز مقداری ساتوشی جمع میشود و هر زمانی که خواستید می توانید مبالغ جمع آوری شده را با فشردن دکمه Claim به حساب coinpot خود منتقل کنیدبرای ثبت نام در این سایت روی بنر بالا و یا روی لینک زیر کلیک کنید و مطابق تصویر در ادامه مطلب، بر روی register کلیک کنید و فرم را پر کنید.

                                                                                               ثبت نام در سایتBit Fun

عضویت در bitfun
سپس فرم را همانند آموزش تصویری زی پر کنید
ثبت نام در bitfun
اما توضیحات این سایت و نحوه جمع اوری رایگان بیتکوین از این سایت
سایت بیت فان یک سایت کسب بیت کوین رایگان است با این تفاوت که داخل سایت بیش از 100 بازی معروف(مثل Cut the rope) وجود دارد که میتونید در حین کسب بیت کوین با آنها سرگرم شوید.هر 3 دقیقه میتوانید ساتوشی هایتان رو برداشت کنید.
توجه کنید در صورتی هم که وقتی نکنید چند روز به سایت سر نزنید باز هم   ساتوشی جمع میشود و وقت کردید سر بزنید و با کلیک روی claim ساتوشی خود را به کیف پول منتقل کنید.
claim کردن


همچنین میتوانید با دعوت دوستانتان از طریق لینک زیرمجموعه گیری مخصوص خودتان از سایت 50% پاداش بگیرید.

عضویت در bitfun

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در کانال ما نیز عضو شوید